داستان خلق یک رویا(دانادیس)

داستان خلق یک رویا

گروه آموزشی – فرهنگی دانادیس از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را با تحقیق و بررسی بر روی شیوه های نوین آموزش و تربیت کودکان و نوجوانان شروع نمود. در این راستا سعی نمودیم از همکاری بهترین روانشناسان و کارشناسان عرصه آموزش و تربیت کودک و نوجوان بهره ببریم. سرانجام پس از دو سال کار مداوم در مهرماه سال ۱۳۹۸ اولین اپلیکیشن این گروه با نام دانادیس به صورت محلی رونمایی گردید.

رسالت گروه آموزشی – فرهنگی دانادیس

رسالت دانادیس، تولید محتوای ارزشمند و خلاقانه با تکیه بر مفاهیم غنی ایرانی است. ما در کنار آن استفاده از تولیدات سایر کشورها و بیان مفاهیم انسانی و خصوصیات و فضیلت های اخلاقی برای فرزندانمان بهره خواهیم گرفت. متاسفانه اخیرا با عدم دقت تهیه کنندگان و سهل انکاری برخی والدین محتواهای نامناسب و غیر اخلاقی و گاها ضد اخلاقی در اختیار کودکان قرار گرفته است.

با توجه به حساس بودن تربیت کودکان و نوجوانان به خصوص در عصر انفجار اطلاعات، در این اپ تمامی محتواها بررسی و فیلترهای مورد تایید کارشناسان متخصص در زمینه های آموزشی و تربیتی نظارت شده و در نهایت خروجی  آنها محتواهای جذاب، سرگرم کننده، مفید و مثبت است.

کودکان و تکنولوژی

با توجه به رشد سریع تکنولوژی و آسان شدن دسترسی افراد به اطلاعات تمام دنیا، باید قبول کنیم که نمی توانیم با هزاران دلیل موجه و غیرموجه نیاز کودکان و نوجوانان را به تبلت و گوشی های هوشمند نادیده بگیریم و بدون شک توجه نوجوانان به تبلت ها و بازی های رایانه ای در فضای مجازی این روزها به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است که اگر مدیریت نشود به طور قطع در درازمدت آسیب‌زا خواهد بود.

چگونه با ابزار جدید فرزندان خود را مدیریت کنیم؟

بستر برنامه اندرویدی یکی از محبوبترین و آسانترین راه دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده و مورد نیاز است. بنابراین بستر ارائه شده بر طبق تکنولوژی روز دنیا و محبوب برای خانواده ها و فرزندان آنهاست.

متاسفانه با وجود اهمیت حوزه فعالیت کودک و نوجوان، اما همچنان مهجور مانده و تمامی فعالیتها در شعار خلاصه اقدامات جدی برای مراقبت و رشد این نهال ها صورت نگرفته است. با تمام تلاشی که داشته ایم هنوز در ابتدای راه هستیم و ادعایی نداریم اما مصمم به حرکت در این راه و خدمت به آینده سازان هستیم.

 

آموزش مهارت های زندگی و مهارت های مالی در دانادیس به صورت جدی دنبال می شود.  اپلیکیشن کودکانه دانادیس به شما کمک می کند تا بهتر و اصولی تر بتوانید به تربیت فرزندان خود، این گل های نو شکفته، بپردازید.

مطلب مرتبط

پاسخ دهید