آشنایی با اپلیکیشن کودکانه دانادیس

اپلیکیشن کودکانه دانادیس

 

این روز ها با پیشرفت تکنولوژی، همه گیر شدن اینترنت، طراحی اپلیکیشن های مربوط به انجام امور مختلف و …، کار ها ساده تر، سریع تر و اصولی تر از قبل انجام می شود. به تازگی شرکت های جدیدی روی کار آمده اند که در زمینه تولید و طراحی اپلیکیشن های مربوط به شیوه تربیتی کودکان و نوجوانان فعالیت می کنند. یکی از این اپلیکیشن ها،   اپلیکیشن کودکانه دانادیس  مربوط به گروه فرهنگی دانادیس می باشد که در ادامه راجع به جزئیات آن صحبت می کنیم.

 

کودکان و فضای مجازی
کودکان را در فضای مجازی تنها نگذارید

معرفی اپلیکیشن کودکانه دانادیس

گروه فرهنگی – آموزشی دانادیس از سال ۱۳۹۶ تشکبل گردید. در طول این دو سال، با کمک گرفتن از روانشناسان و کارشناسان مربوطه در زمینه تربیت کودک و نوجوان، توانسته است روش ها و شیوه های نوین تربیتی را در میان خانواده ها رواج دهد. از ابتدای سال ۱۳۹۷ تحقیق، طراحی اپلیکیشن کودکانه دانادیس را آغاز نمود و سرانجام در مهر ماه ۱۳۹۸ این اپلیکیشن به صورت آزمایشی رونمایی گردید.

 

دنیای شیرین دانادیس
دنیای شیرین دانادیس

 

اپلیکیشن بر تربیت کودک چه تاثیری دارد؟

در زمان حال که با نام عصر انفجار اطلاعات شناخته می شود، تربیت کودکان و نوجوانان که بسیار حائز اهمیت است، در معرض خطر قرار گرفته. اپلیکیشن هایی که برای تربیت کودک و نوجوان طراحی شده اند، بایستی تمامی فیلتر ها را رعایت کرده و مطالبی که درون آن ها درج می شود، مطابق با سن آن ها باشد.

 

 قدرت اپلیکیشن ها در جذب کودکان
قدرت اپلیکیشن ها در جذب کودکان

 

در دنیای ارتباطات امروز محتوای بسیاری در زمینه کودک و نوجوان به صورت قصه،انیمیشن، فیلم های کوتاه و بلند سینمایی و … در دسترس والدین قرار گرفته که متاسفانه بخشی از این تولید محتوا زیر نظر کارشناسان انجام نشده و همین سبب می شود تا تربیت کودک و نوجوان به خطر بیفتد.

 

کنترل والدین بر اپلیکیشن های کودکانه
کنترل والدین بر اپلیکیشن های کودکانه لازم و ضروری است

 

اگر والدین اپلیکیشن های کمکی خوبی برای تربیت فرزندان شان انتخاب نکنند، بی شک در دراز مدت متوجه اثرات منفی آن ها خواهند شد. همه ما باید نه تنها برای بهبود فرهنگ و تربیت جامعه در نسل بعد، بلکه برای آینده فرزند خود، در انتخاب ابزار مناسب دقت کنیم. بررسی اپلیکیشن ها و انتخاب مناسب ترین آنها باید از اولویت های اصلی ما در آموزش و تربیت کودکتنمان باشد.

اثرات منفی اپلیکیشن های غیر تخصصی
اثرات منفی اپلیکیشن های غیر تخصصی

 

اپلیکیشنی بر تربیت کودک و نوجوان تاثیر مثبت خواهد داشت که ضمن داشتن محتوای کودکانه، مطالب درون آن جذاب، سرگرم کننده، مثبت، آموزنده و … باشد. تمام این ویژگی ها در اپ کودکانه دانادیس کاملاً قابل مشاهده و درک است.

 

آموزش گروهی کودکان با اپلیکیشن
آموزش گروهی کودکان با اپلیکیشن

 

 خواندن این مقاله میتواند برای شما مفید و کاربردی باشد:

مدیریت مالی(Financial Management) برای کودکان

 

آموزش مهارت های زندگی، مهارت های مالی در دانادیس به صورت جدی دنبال می شود.  اپلیکیشن کودکانه دانادیس به شما کمک می کند تا بهتر و اصولی تر بتوانید به تربیت فرزندان خود، این گل های نو شکفته، بپردازید.

 

آموزش فرزندان با کمک اپلیکیشن کودکانه دانادیس
آموزش فرزندان با کمک اپلیکیشن کودکانه دانادیس

 

پاسخ دهید