دانلود اپلیکیشن کودکان دانادیس

اپلیکیشن کودکانه دانادیس با شعار: هدف ما، کشف استعداد ها و خودباوری فرزند شماست، توانسته جایگاه خوبی در میان والدینی پیدا کند که از ابزار تکنولوژی در تربیت کودکان و نوجوانان خود استفاده می کنند.

 

هدف ما، کشف استعداد ها و خودباوری فرزند شماست
اپلیکیشن کودکان دانادیس= کشف استعداد ها و خودباوری

آیا با اپلیکیشن های کودکان و نوجوانان آشنا هستید؟

با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان به اینترنت  پرسرعت، به راحتی می توان تمامی امور را به بهترین شکل انجام رسانید. این روز ها یکی از موضوعاتی که ذهن عموم به خصوص پدر و مادر ها در دابطه را با آموزش کودکان به خود درگیر کرده است، شیوه های جدید آموزش، تربیت و آماده سازی کودکان و نوجوانان برای ورود به جامعه می باشد.

با جستجو در اینترنت، اپلیکیشن هایی به شما پیشنهاد می شود که با دانلود آن ها، ممکن است بتوانید به شیوه های جدید آموزش و تربیت کودکان دسترسی پیدا کنید. دانلود اپلیکیشن کودکان علاوه بر اینکه بد نیست، بسیار خوب و کارآمد و کمک شما در آموزش و تربیت فرزندتان می باشد. اما انتخاب اپلیکیشن باید با دقت و مطابق با اصول باشد زیرا تعدادی از اپلیکیشن هایی گه این روز ها در دسترس قرار گرفته اند مطالب چندان مطابق با شیوه درست آموزشی و تربیتی ندارند.

 

لحظه هایی دلنشین و بیاد ماندنی با اپلیکیشن کودکان دانادیس
خلق لحظه های دلنشین و بیاد ماندنی با اپلیکیشن کودکان دانادیس

 

اپلیکیشن کودکان دانادیس:

با اطمینان اعلام میکنیم که اپلیکیشن کودکان دانادیس، از بهترین اپلیکیشن هایی هستند که توسط مشاورین و کارشناسان حوزه آموزش و تربیت کودکان و نوجوانان بارها و بارها آنالیز و بررسی شده اند. یکی از دلایل اصلی ادعای ما ساعتهای کاری زیادی است که اعضای تیم و کارشناسان هر قسمت با وسواس و دقت بالا نسبت با انتخاب و تهیه و تدوین تک تک فایلهای این مجموعه وقت صرف کرده اند و انجام اصلاحات مکرر از طرف روانشناسان همراه گروه می باشد. هر چند ادعا میکنیم جزء بهترین اپلیکیشن های فارسی آموزش و تربیت کودکان هستیم اما هیچ وقت این را کافی نمی دانیم.

ما هنوز در ابتدای راه هستیم و تمام تلاش و توان خود را در جهت بهتر و پربار کردن این مجموعه قرار داده ایم و اطمینان داریم با کمک شما والدین عزیز می توانیم قدمهای خوبی برای آموزش و تربیت نسل آینده برداریم. در حال حاضر گروه فرهنگی آموزشی دانادیس با کمک اساتید برجسته در رشته های مختلف در حال تهیه مجموعه های آموزشی تربیتی جذابی است که به زودی به اپلیکیشن کودکان دانادیس اضافه خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن کودکان دانادیس به تازگی برای اندرویدی ها ممکن شده است و والدین می توانند با دانلود این اپلیکیشن و مدتی استفاده از آن در روند آموزش و تربیت کودکان، نتایج شگفت انگیزش را مشاهده نمایند.

آموزش های جذاب در اپلیکیشن کودکان و نوجوان دانادیس
آموزش های جذاب در اپلیکیشن کودکان دانادیس

.

 

هدف از دانلود اپلیکیشن دانادیس چیست؟

شما هر هدفی برای  آینده کودک یا نوجوان خود داشته باشند می توانید از اپلیکیشن کودکانه دانادیس اشتفاده کنند، اگر میخواهید فردی کارآفرین، دارای ارتباط عمومی بالا که تلاش و پشتکار بسیاری دارد را تحویل جامعه بدهید دانلود و استفاده از اپلیکیشن دانادیس، یکی از بهترین پیشنهاد ها است.

مختصراً می توان گفت که هدف از استفاده و دانلود اپلیکیشن کودک دانادیس عبارت است از:

  • کارآفرینی که باعث کشف استعداد کودکان شده و نسل آینده را توانمند می سازد.
  • ارتباط موثر که افزایش مهارت های ارتباطی را به همراه داشته و باعث می شود که کودک علاقه بیشتری به کار های گروهی پیدا کند.
  • تلاش و پشتکار که رشد شخصیت را به همراه داشته و توجه کودک به نیرو های درونی اش را تقویت می سازد.
  • آموزش هدفمند که قدرت خوب دیدن، خوب شنیدن و خوب گفتن را در کودک و نوجوان پررنگ تر می کند.

این اپلیکیشن از قسمت های مختلف زیر تشکیل شده است که هر یک روی مهارت های گوناگون کودک شما کار می کند. مثلاً:

  • انیمیشن ها با شخصیت پردازی قوی
  • کلیپ های آموزشی در زمینه های گوناگون
  • قصه گویی، داستان و حکایت

مطلب مرتبط

پاسخ دهید