کشف استعداد کودکان با اپلیکیشن دانادیس

بزرگترین آرزوی هر پدر و مادری شکوفایی استعدادها و موفقیت فرزندان در بزرگسالی است. قبل از هر کاری لازم است استعداد کودکان شناسایی شود.

یکی از اصلی ترین اهداف ما در اپلیکیشن کودکانه دانادیس در گام آغازین، کشف استعداد کودکان می باشد. در گام بعدی تلاش ما در جهت شکوفایی و رشد استعداد کودکان است. شما با دانلود اپلیکیشن می توانید از اطلاعات و آموزه های آن استفاده کنید.

کشف استعداد کودکان با کمک قصه و حکایت

در واقع هر استعداد آینده متفاوتی دارد، به همین دلیل توانایی کودک باید کشف و پس از آن راه های شکوفایی و توانمند شدن کودک و نوجوان را پیدا کنید. حکایت و داستان یکی از بهترین روشهای است که می تواند شما و فرزندتان را با شخصیت او و توانایی هایش آشنا کند. آشنایی با ضرب المثل های شناخته شده و توضیح در مورد آن در رشد قدرت تفکر کودک می تواند مفید باشد.

آموزش شعر و شعر خوانی از دیگر فعالیت هایی است که در تقویت حافظه کودک تاثیر دارد و به رشد فکری آن کمک می کند.

شکوفایی استعداد کودکان با کمک بازی

در اپلیکیشن کودکانه دانادیس با انواع بازیهای فکری و تمرکزی میتوانید آشنا شوید. کودکان زیر ۶ سال تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد بازی است و کودک در این سن تمام آموزش هایش باید به صورت بازی و سرگرمی باشد. و چه بهتر که این بازی ها باعث تقویت و ورزیده شدن فکر و جسم کودک شود.

استعداد کودک به گونه ای باید تقویت شود که او را فردی کاریزماتیک بکند. یعنی شخصیت فرد، اثرگذار و الهام بخش باشد. بنابراین، اگر این توانایی ها را توسعه دهند، ممکن است ساختارکاریزماتیک داشته باشند. در اینجا شرایط برای کاریزماتیک نمودن وجود را بیان می کنیم:

بیان درست احساسات

هیجان زده و مشتاق بودن

توانایی صحبت کردن موثر و خوب

اعتماد به نفس

توانایی گوش دادن و درک دیگران

بنابراین توسعه و بهبود توانایی های کودک در سن پایین اثرات مفید حتی در طولانی مدت نیز خواهد داشت.

آنطور که در اپلیکیشن کودکان دانادیس بیان شده بازیهای ذهن پتانسیل هوشی کودک شناخته می شود. همچنین توانایی های کودک در مواجه با مشکلات، تصمیم گیری سریع و صحیح، ایجاد یک ساختار تفکر منظم، توسعه مهارتهای فردی، تیمی و رقابتی افزایش می یابد که با دانلود اپلیکیشن دانادیس گوذک شما با بازیهای متنوع تقویت ذهن آشنا می شود.

 

1 نظر

  • سعید متین خواه

    1399-01-28

    اپلیکیشن خیلی مفیدی است ولی هنوز زیاد استفاده نکردم

پاسخ دهید